Фев
01
2016

Кому відривається таємниця з таємниць?

БГ 9.2

раджа–відйа раджа-гухйам павітрам-ідам уттамам
пратйакшавагамам дгармйам су-сукгам картум авйайам

«Знання це –цар усього знання, таємниця з таємниць. Це знання – найчистіше, і воно дозволяє безпосередньо пізнати власну сутність за допомогою духовного усвідомлення, а тому є досконалістю релігії. Воно безсмертне і осягнення його радісне»

Кожен з нас має пам’ятати, що віддані – вони всюди, просто не всі про це пам’ятають. Найголовніше, це те, що в їх серці є віра і бажання прийти до любовного служіння Крішні.

9 січня Ведична Духовна Академія знову відкрила свої двері для нових студентів. Одразу у 46 студентів Новий рік почався з серйозного рішення, мабуть одного з найважливіших у житті.

Студентів зустріли ректор Академії – Абхінандана прабху та Дів’ямані прабху, який буде викладати курс «Школа Бхагті» для даного курсу. Вони розповіли про те, як проходитимуть заняття, які предмети студенти вивчатимуть для того, щоб зрозуміти, що Господь Крішна нам передав. І, аби знання входили у саме серце, разом зі студентами провели ягью вшанування Шріли Прабхупади, яка пізніше закінчилась прасадом.

В кінці кожен зі студентів поділився історію того, що стало поштовхом до бажання жити духовним життям. Розповіді студентів надихають і показують наскільки ми маємо бути відповідальними за нашу поведінку по відношенню до інших, адже саме зустріч з такими особистостями може повернути комусь пам’ять про своє вічне положення.

Книги, що роздають самі себе

Часто віддані говорять, що книжки Шріли Прабхупади самі роздають себе. Наша скромна задача лише доставити їх до отримувача. І розповіді студентів цьому лише підтвердження, адже майже кожен згадував, що в той чи інший момент його життя до нього приходила одна з книжок. Сподіваюсь, що прочитавши історії, описані нижче, у кожного з нас з’явиться ще більший смак до розповсюдження книг зі Священним Писанням.

Майа з 13 років займається йогою, а перша книга, пов’язана з ведичною культурою, потрапила до неї у 18 років. Це була книга ведичної кулінарії, з чого і почалося її зацікавлення ведичною культурою. Разом із чоловіком вона вивчала буддизм, але зараз має велике бажання краще зрозуміти філософію, описану у Бхагават Гіті, та отримати практичний духовний досвід.

З Андрієм же трапилась зовсім незвичайна історія. Перша Бхагавад Гіта, яку він прочитав, чекала на нього у шафі з книгами в квартирі в яку він переїхав. Прочитавши її в нього з’явилось бажання зрозуміти краще настанови, передані в цій книзі. Він почав слухати лекції, а тепер бажає отримувати більш глибокі знання у Академії.

Історія Жафара, найстаршого студента Академії (скоро якому виповниться 86 років), розчулила багатьох до сліз. Це дуже хоробрий чоловік, який не зважаючи на вік, вирішив взятись за глибоке вивчення Абсолютної істини.

В часи коли він народився релігія була під забороною, тому духовного наставництва у той час було знайти важко. Через свою незвичну зовнішність, Жафара часто приймають або за джина з казки, або за мусульманина, або за мудрого старця. Через можливість «підходити під персонаж», його робота часто була пов’язана з таємницями і дозволила йому багато де побувати. Але того, що він побачив у храмі Крішни, він не бачив ніде.

До храму Жафар потрапив по милості відданого, якого випадково зустрів, коли ніс важкий пакунок. Прабху, побачивши серце сповненого прагнення до осягнення вічного знання про Бога, не роздумуючи замовив і оплатив таксі, що привезло Жафара одразу на пров. Зоряний 16. Познайомившись з ведичним знанням, Жафар каже: «Тут не релігія, а справжня наука!». І, як спраглий на знання студент, планує опановувати науку самоусвідомлення під керівництвом наставників.

Зазвичай адміністрація Академії дарує студентам книжки про його Божественну милість Шрілу Прабхупаду. Цього року, дана традиція не мала продовження, бо виявилось, що віддані були настільки захоплені розповсюдженням книжок під час марафону, що на складі майже нічого не лишилось (звісно, що всі студенти отримають книжки, як тільки буде надруковано новий тираж). Але студентів це лише більше надихнуло. Матаджі Юлія одразу зрозуміла яке служіння вона могла би з радістю виконувати. Свої навички продажів студентка хоче задіяти в служінні - розповсюдженні книжок Шріли Прабхупади.

Тож справжня таємниця відкривається тому, хто щирий у своїх намірах. Давайте побажаємо студентам успіхів і радості на їх духовному шляху!

Зарегистрироваться на обучение!
Подписаться на новости!

Ведическая академия © 2009-2016 veda-kiev.org.ua