Июн
14
2016

Зустріч Ач'юти Прії Прабху зі студентами Академії Лідерства

 

 

Ач’юта Прія Прабху, на запрошення Филипович Людмили Олександрівни, професора Інституту філософії ім.Г.Сковороди НАН України, в рамках ознайомчого курсу про релігії України зустрівся 13 червня зі студентами Української Академії Лідерства.

Українська Академія Лідерства – це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення.

Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства, які розуміють свою соціальну місію й покликання, і дати їм найкращу підготовку, інструменти для розвитку.

Ач’юта Прія Прабху розповів вдумливим і допитливим студентам про основи філософії гаудія вайшнавізму, подарував бібліотеці Академії Бгагавад-Гіту як вона є. Потім він провів короткий, але надихаючий кіртан і відповів на різноманітні запитання студентів, які стосувалися реінкарнації, карми, шлюбу, гендерних стосунків, відношення вайшнавів до інших релігій тощо. В кінці зустрічі задоволені студенти скуштували смачний прасад і висловили надію на подальші зустрічі.

Ми щиро вдячні Людмилі Олександрівній за можливість спілкування з чистою перспективною молоддю і сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть їй утвердитися в високих духовних ідеалах і стати елітою суспільства для блага і процвітання всієї України.

 

Зарегистрироваться на обучение!
Подписаться на новости!

Ведическая академия © 2009-2016 veda-kiev.org.ua